Obavijesti:

Organizacija nastave u SDŽ
Uputa za organiziranje nastave u razdoblju

Poštovani roditelji i učenici,
U ponedjeljak, 18. siječnja 2021. godine počinje nastava u 2. polugodištu školske godine 2020./2021. Sukladno Odluci Stožera civilne zaštite Splitsko-dalmatinske županije i odlukama Ministarstva znanosti i obrazovanja nastava se 18. – 29. siječnja 2021. organizira na sljedeći način:

Za učenike 1. - 4. razreda, za koje se nastava izvodi u školi i dalje su na snazi sve epidemiološke mjere koje su bile na snazi i u prvom pougodištu (mjerenje tjelesne temperature kod kuće, ulazak u školu, dezinfekcija potplata obuće, pranje ruku, držanje preporučenog razmaka od 1,5 metra, …). Ostale upute, organizaciju prijevoza i druge obavijesti učenici će dobiti od svojih učitelja/ica.

Najčešća pitanja i odgovori u vezi povratka učenika u škole

04.05.2020

Izjava roditelja/skrbnika o pohađanju nastave

Upute za provođenje nastave u školama

Upute za vrednovanje i ocjenjivanje tijekom nastave na daljinu

Poštovani roditelji i dragi učenici,

Pred nama su novi izazovi koje je pred nas stavila ova zdravstvena kriza.

Ministarstva znanosti i obrazovanja aktiviralo je krizne timove za psihološku podršku koji su spremni pružati telefonsku i online podršku svim učenicima, učiteljima i njihovim roditeljima koji trebaju pomoć. kontakt mobitel: 098 706 701 - gospođa Blaženka Klarić za Splitsko-dalmatinsku županiju

e-mail: kurikulum@mzo.hr - kojim možete kontaktirati krizni tim, te zatražiti savjete stručnjaka Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

Također, objavljeni su savjeti za učenike i odrasle Društva za psihološku pomoć koje možete pronaći na poveznici - https://skolazazivot.hr/podrska-nakon-teskog-dogadaja/

Za savjet ili podršku slobodno se obratite i školskoj pedagoginji - putem elektroničke pošte: tina.jukic3@skole.hr

26.03.2020

Od 18.3.2020. nastava na daljinu u predmetnoj nastavi odvija se prema uobičajenom školskom rasporedu. Učenici od svojih predmetnih nastavnika dobivaju sve radne materijale i zadatke. Učenici su dužni svaki radni dan biti aktivni u virtualnim učionicama, pratiti upute nastavnika i pridržavati se određenih rokova za predaju zadaća.

Također, učenici su dužni pratiti sadržaje na Sportskoj televiziji onda kada ih predmetni nastavnik uputi na njih. Od svih učenika očekuje se preuzimanje odgovornosti za vlastiti napredak u učenju te maksimalno sudjelovanje u aktivnostima nastave na daljinu. Za sve nejasnoće, poteškoće i upite učenici su potaknuti da se jave svome razredniku/ici, predmetnim nastavnicima ili školskim pedagoginjama.

Raspored naše škole

Za ulazak u virtualnu učionicu kliknite na svoj razred.

5. Hrvace

5. Potravlje